♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hayatınızda hiç aşık oldunuzmu

+5
Ice_Princess
**MiKaN**
gakuen
tarçın
xsakurax
9 posters

evet hemde deli gibi
hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_lcap57%hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_rcap
 57% [ 4 ]
evet
hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_lcap0%hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
hayır
hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_lcap14%hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
aşık olmakmı o nedirki
hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_lcap14%hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
aşk diye bişi yokki aşık olayım
hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_lcap0%hayatınızda hiç aşık oldunuzmu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
evet ama sadece natsumeye aşık oldum
 14% [ 1 ]
Toplam Oylar : 7

YazarMesaj
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

Tavşan : 2789

hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Empty
MesajKonu: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:49 am

merak ettimde, şahsen ben aşık olmadım aşkada inanmam ama natsumeye deli gibi aşığım :ask: :ask:
http://aliceakademisi.yetkinforum.com/forum.htm
tarçın
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
tarçın

Tavşan : 433

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:48 am

aşk şahane bir şeydir insanı güzelleştirir.sonucu iyi kötü değişsede aşk aşk aşk ayyy ne güzel bir anket bu ,evet aşık oldum hemde deli gibi :D
gakuen
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
gakuen

Tavşan : 1041

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:25 am

aaşkmı çok saçma bişi hemd eiğrenç ben hayırrrrrrrrrrrrrr dedim ama sizin fikrinizi bilemem.
**MiKaN**
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
**MiKaN**

Tavşan : 323

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 5:06 pm

Hayır, çünkü nefret ederim :uff:
Ice_Princess
Moderatör
Moderatör
Ice_Princess

Tavşan : 1607

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 5:10 pm

Acı vericidir ama aynı zamanda da çok güzeldir. Çikolata gibi mutluluk verir ama acı biber gibi de yakar. Ayrıca; hepsinin sonu da kötü biter, iyi bitenler yalnızca masaldır.
**MiKaN**
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
**MiKaN**

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 5:17 pm

Nedense bana hiç güzel gelmiyor çünkü aşktan pek anlamıyorum. O yüzden "aşık olmak mı o nedir ki" diyim :(

En son **MiKaN** tarafından Salı Ekim 27, 2009 5:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sena
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
sena

Tavşan : 1493

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 5:29 pm

şey aslında 1. sınıftayken birbirimize asla ayrılmıcamız konusunda söz cermiştik birbirimize ama malesef ben ona daha by by diyemeden gittik o zamandan beri içimde kaldı nerdeyse asla kendimi affetmicem :D (:()
http://www.shippuuden-animeci.yetkinforum.com
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:24 pm

Şey şu anda aşık değilim ama 3. sınıfta birini seviodum :D Bnimki aşk değil zaten hoşlanmak. Şu an biri var ama söyLeyemem çünkü burda birsürü arkadaşım var sınıftan filan :D
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
gakuenalice55
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!
gakuenalice55

Tavşan : 311

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 3:23 pm

ben oldum hemde deli gibi adını söylemeyim de okadar tatlıki ama bir sorun var ben ondan biraz uzunum eskiden ona okadar gıcık kapıyordumki sonra yanıma oturdu yani ogretmen onu yanıma otutturdu çünkü yanımdaki kız arkadaşım beni ikidebir derste konuşturuyordu yanıma oturunca onu sevmeye başladım 5. sınıftayken hala 5. sınıftayım zaten adını merak edene ö.m. dan söylerim işte 2 veya 3 aydır yanımda oturuyor :ask: :ask: :ask: :heart: :heart: :heart: :cnm: :cnm: :cnm:
http://www.gakuenalice89.yetkinforum.org
**MiKaN**
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
**MiKaN**

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 3:31 pm

Size bişey diyim mi? Hayatımda ilk defa aşık oldum :ask: Galiba o duyguyu bende anlamaya başlıyorum. Ama buna "aşk" değil, "karşılıksız aşk" denir :( Çünkü sevgilisi varmış :(
hotaru98
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

Tavşan : 1230

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç aşık oldunuzmu   hayatınızda hiç aşık oldunuzmu Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 7:44 pm

açıkca sölim ben kursdaki bir çocukdan hoşlanıyorum o benden hoşlanıyormu bilmiyorum ama onla çok iyi anlaşıyoruz ve çok ortak noktamız var
zehra sana kötü olmuş ya bendede bikere öle olmuştu ama bıraktım vaz geçmiştim
http://www.gakuenalice.forum9.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir insan kendisine aşık olan birisini engelleyebilir mi?