♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)

4 posters
YazarMesaj
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

Tavşan : 2789

Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Empty
MesajKonu: Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)   Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:32 am

♥️ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Dogumgunupastasiresmi
:cnm: SENİ ÇOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM :cnm:
http://aliceakademisi.yetkinforum.com/forum.htm
airbender
Yıldızsız
Yıldızsız
airbender

Tavşan : 58

MesajKonu: Geri: Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)   Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:34 pm

xsakurax demiş ki:
♥️ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Dogumgunupastasiresmi
:cnm: SENİ ÇOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM :cnm:

Seni bir yaz gününe benzetmek mi, ne gezer?
Çok daha güzelsin sen, çok daha cana yakın:
Taze tomurcukları sert rüzgârlar örseler,
Kısacıktır süresi yeryüzünde bir yazın:
Işıldar göğün gözü, yakacak kadar sıcak,
Ve sık sık kararı da yaldız düşer yüzünden;
Her güzel, güzellikten er geç yoksun kalacak
Kader ya da varlığın bozulması yüzünden;
Ama hiç solmayacak sendeki ölümsüz yaz,
Güzelliğin yitmez ki asla olmaz ki hurda;
Gölgesindesin diye ecel caka satamaz
Sen çağları aşarken bu ölmez satırlarda:
İnsanlar nefes alsın, gözler görsün elverir,
Yaşadıkça Sevgilim şiirim, sana da hayat verir

<3 <3 Bende SENİ ÇOK SEVİYORUM <3 <3 TEŞEKKÜR EDERİM BİTANEME :cnm: Çok duygulandırdın. Her zaman YANIMDA OL :cnm: SANA İHTİYACIM VAR

<3 <3 <3

İlk değilsen bile son aşkım olup kal.Senden öncesini YAŞAMADIM SAYARIM.Böyle bir AŞKA ömür vermeye değer.Dillenirde nazara gelir diye korkarım.Deniz gözlüm benim SENİN İÇİN HAZIRIM.EĞER ölüm gerekse ölümede giderim.Yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim .O deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim. Yüreğin acıyla kederle kalmasın.O deniz gözler benim. Başkası hiç bakmasın. Son arzun nedir diye gelip de bir sorsalar.Haykırış olur sesim sen yine SEN DER. Canım seni özler sen diler ister.Beni bırakma eğer,ateşlerim söner...
DENİZ GÖZLÜM BENİM SENİN İÇİN HAZIRIM...Seni evet SENİ ÇOK SEVİYORUM BÜŞRAM.Hislerim hislerinle karışsın ve anlam kazansın SONSUZA DEK <3 <3 <3 <3
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

MesajKonu: Geri: Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)   Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:23 pm

Benim doğum günümü kimse kutlamadı :( :cry: :cry: :cry:

Doğum günün ktlu olsun canm iyiki doğdun. ama sitede daha çok aktif olmaya çalış :D
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
airbender
Yıldızsız
Yıldızsız
airbender

Tavşan : 58

MesajKonu: Geri: Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)   Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:29 pm

Teşekkür ederim :D .Doğum günümü hatırlayan Biricik aşkım BÜŞRAM. Ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım ve elbette ki size....Kutlayan veya kutlamayan herkese teşekkür ederim

En son airbender tarafından Çarş. Tem. 21, 2010 4:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

Tavşan : 2789

MesajKonu: Geri: Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)   Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:32 pm

cerencim kutlamadığımızı nerden çıkardın ben kendi sitemde kutladım senin doğum gününü bir bak istersen :D
http://aliceakademisi.yetkinforum.com/forum.htm
toxic
Yıldızsız
Yıldızsız
toxic

Tavşan : 13

MesajKonu: Geri: Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)   Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :) Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:03 pm

https://gakuenalice.forumdizini.com/.../nemesis-adl-kullancmzn-doum-gunu-t1733.htm

Bu link yazılınca neden bu konu çıkıyor.bu başlığın adı önceden nemesis adlı kullanıcımızın doğum günü müydü?

Airbender adlı kullanıcımızın doğum günü :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» black cEt adlı kullanıcımızın bugün doğum günü =)
» mikan_crn adlı kullanıcımızın bugün doğum günü =)
» m*i*k*a*n Nickli Üyenin Doğum Günü Kutlaması
» kits008 in doğum günü
» Adminimizin Doğum Günü