♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)

4 posters

vampire knight adlı animeyi izledinizmi?
evet
Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) I_vote_lcap40%Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
hayır
Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) I_vote_lcap60%Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

Tavşan : 2789

Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Empty
MesajKonu: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 11:05 am

merak ettimde aranızda bu animeyi izleyenler varmı ? şahsen ben bayılıyorum bu animeye yaff :D bu arada içeriğini merak edenler için tanıtımınıda koydum :D

Karlı bir kış gecesi, 5 yaşındaki Yuuki bir vampirin saldırısına uğrar. O’nu safkan bir vampir olan Kaname kurtarır. Kaname küçük Yuuki’yi kurtarmakla kalmaz, O’nu özel bir yatılı okul olan Cross akademisine ve okulun müdürüne emanet eder. Müdür Cross, hakkında hiç bir şey bilmediği Yuuki’yi evlat edinir. Yuuki daha öncesinde sahip olduğu geçmişini hatırlamamaktadır.

Aradan 10 yıl geçmiştir. Yuuki artık genç bir kız olmuş ve Müdür Cross’un özel okulunda çocukluk arkadaşı Zero ile birlikte muhafızlık yapmaktadır. Zero’nun ailesi küçüklüğünde safkan bir vampir tarafından öldürülmüş ve O da Yuuki ile birlikte Müdür Cross tarafından büyütülmüştür. Ayrıca vampirlerden ölesiye nefret etmektedir.

Okul gündüzleri insan olan öğrencilere, akşamlarıysa gece sınıfındaki vampirlere hizmet etmektedir. Yuuki ve Zero’nun da görevleri gündüz öğrencilerini, gececilerden korumaktır. Lord Kaname de gece sınıfındadır ve aynı zamanda diğer vampirlere başkanlık etmektedir. Yıllar önce kurtardığı Yuuki’ye karşı ise garip bir ilgi duymaktadır.
http://aliceakademisi.yetkinforum.com/forum.htm
animefan
Tek Yıldızlı Öğrenci
Tek Yıldızlı Öğrenci
animefan

Tavşan : 262

MesajKonu: Geri: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 4:28 pm

paylaşım için saol :D
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

MesajKonu: Geri: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 6:43 pm

ne demek cnm benim :D
tusubasa
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
tusubasa

Tavşan : 335

MesajKonu: Geri: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:10 am

çok saol ben bu animeyi izlemeyi çok istiyom bugün kota yenilenecek izlerim heralde zero ya bayılıyommmmmmmmmm :cnm: ama natsumenin yeri baska tabi :ask: paylasım için tekrar saol :hop:
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

MesajKonu: Geri: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:37 am

Benim bitirmem gereken bazı animeler var onları tamamladıktan sonra başlamayı düşünüyorum tatlım teşekkürler (:
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

MesajKonu: Geri: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 10:13 am

önemli değil canlarım bu arada bende zeroyaa bayılıyoruuuuuuuuuum ve natsumenin yerine asla ve asla geçemez :D :heart:
tusubasa
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
tusubasa

Tavşan : 335

MesajKonu: Geri: Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)   Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :) Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 11:17 am

xsakurax demiş ki:
önemli değil canlarım bu arada bende zeroyaa bayılıyoruuuuuuuuuum ve natsumenin yerine asla ve asla geçemez :D :heart:
aynennnnnn
:hop:

Vampire Knight adlı animeyi izledinizmi :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vampire knight
» Sihirli Notalar Adlı Animeyi Sever misiniz? Ya da Hiç İzlediniz mi?