♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

66. Bölüm

4 posters
YazarMesaj
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

66. Bölüm Empty
MesajKonu: 66. Bölüm   66. Bölüm Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 3:02 pm

Bölüm Persona, Natsume. Mikan , Hotaru ve Ruka’nın resimleriyle başlıyor.

Bekle Natsume!

Nobra, Natsume’yi Persona’dan korumak istiyor. Natsume’ye yakın ve ona doğru sürünüyor.
Natsume:”Sen”
Nobara: "Natsume... Natsume... kaç… Lütfen"……

Mikan, Hotaru ve Ruka üç farklı yöne ayrılan bir koridora ulaşırlar. Mikan ve Hotaru , daha hızlı hareket etmek için her birinin farklı bir yöne gitmeleri gerektiğine karar verirler. Ancak Ruka, ayrılmalarının tehlikeli olabileceğini düşündüğü için endişelenir…. Mikan ve Hotaru; Ruka’nın duygularını (özellikle korktuğunu sanarak) yanlış anlıyorlar.Onu biraz kızdırıyorlar.. Ruka’yı dinlemeden panda kulaklıklarını giyerek Natsume’yi bulduklarında haberleşmek üzere üç faklı yola ayrılıyorlar. Mikan hızlı koşarak koridora girer ve karanlık bir merdivenden aşağı inmeye başlar .
Mikan: “ Ah , ne kadar çok merdiven, umarım sabah olmadan bu merdivenleri bitiririm. Burası tuhaf bir yere benziyor”
Ve merdivenlerin sonunda bir tür büyük kafes ve çubukların arkasında bir genç kız. Mikan etrafına bakınırken arkadan, omzuna bir el dokunur.Mikan bağırır ve şaşıran kızda çığlık atar.

Bu arada, Orta Okulu Bölüm Müdürü Hi-Sama ve Yamanouchi bodrumdan gelen gürültüler hakkında konuşuyorlar. Hii-sama, kızgın. Persona ve İlköğretim müdürünü kastederek : “Bu kimin (Hanazono) bahçesi…. onlara izinsiz bir şey yapamayacaklarını öğretmek gerekir” diyor.

Bodrumda ise;
Sadece birkaç dakika içinde, her iki kız arkadaş olur. Şaşkınlığını atan Mikan ile kız konuşuyorlar. Kız ona kim olduğunu soruyor. Mikan kıza kendini tanıştırıyor ve “onu daha önce hiç görmediğini ve çok sevimli bir kız olduğunu” aklından geçiriyor.
Mikan ve kız, ikisinin de ruh hallerinin aynı olduğundan, iyi arkadaş olacaklarından konuşuyorlar. Aniden genç kız uzanıp Mikan’ın yüzüne dokunmaya başlayınca; Mikan kızın görmediğini fark ediyor.
Bu kız Ruka’nın bahsettiği Natsume’nin küçük kız kardeşi.
Mikan: “Adın ne? Sınıfın? Neden burada kilitlisin?”
Kız: “Ben burada öğrenci değilim.Adım Yuki AOI . Gözlerimin tedavisi için buradayım. Burada kilitli değilim. Persona bana iyi bakıyor. Alice ile ilgili bir kaza nedeniyle görmeyi ve hafızamı kaybettim.” diye cevap veren AOI Mikan için endişelenmeye başlar. Çünkü; oraya genelde personel yardımcıları ya yemek yada temizlik için gelirler . Aoi ; nadir olarak aynı yaşlarda bir kızla tanışabileceğini, Mikan ile karşılaştığı için çok mutlu olduğunu ve Mikan’ın onun için önemli olduğunu fark eder….. Eğer, bir yabancının, yanlışlıkla buraya geldiği personaya söylenecek olursa , persona’nın çok kızacağını” düşünür.

Bu arada Mikan da “Pesona onu buraya kilitledi.AOI bir Alice olmalı. Neden burada kilitli ve neden okula devam edemez? kişinin önemli biri olduğunu mu düşünüyor? Onu buraya kilitleyenin persona olmasına rağmen, neden AOI Persona’nın onu kurtarıcısı, iyi bir erkek olduğunu düşünüyor.” Diye aklından geçirir.

Persona’nın; bu okulun, alis olmayanlar için kapalı olduğunu, ona büyük kardeşi olacağını söyleyerek onun orda kalmasını sağladığını ve normal olmayan Alis hastanesinden ona ilaç alarak bir gün gözlerinin iyileşmesi için elinden geleni yapacağına dair söz vermiş olduğunu anlatır..

Mikan: “Muhtemelen AOI'nin Alisi da daha kısa süreli olan Alice. Kullandıkça azalan türden. Bütün şehir yanmasına neden olan patlamadan sonra, onun Alisi yok olmuş. Çünkü AOI alisini ve hafızasını kaybetmiş ve o ne Alisini ne Natsume hakkında hiçbir şey hatırlayamıyor”.

AOI kötü şeyler söylemeden Mikan’a persona hakkında sorular sorar. Bu kafesin içinde hep yalnız olduğu ve hiçbir şey hatırlamadığından içinde derin bir üzüntü vardır. AOI, Personayla olan bir görüşme hatırlar: “O her zaman kendimi yalnızım hissettiğimde bana yardımcı olur .Gerçekten durumlar hakkında net değilim. Aslında bu odaya girmek istemiyorum. Ama korkular ve acılar içindeyken , Ona yardım etmek istediğinden beri uzaklıktır bu korkular ve acılar” diye anlatmaya devam ediyor. AOI ;Onun sadece desteğine sahiptir.

Mikan; Ruka’nın, onun daima güler yüzlü ve neşeli bir kız olduğunu söylemiş olmasına rağmen AOI ‘nin hiç mutlu olmadığını fark eder.

Mikan : “haydi buradan çıkıp, durumu bildirelim”
AOI : “Sen benim geçmişimi biliyor musun?”
Mikan “ Biliyorum. sana değer veren kişileri biliyorum. Buradan çıkalım ve hadi onlara giderlim”

Birden panda kulaklık çalmaya başlar. Bu haberleşen Hotaru, aşağı koridorda Ruka’nın Natsumeyi bulduğunu ve Mikan’ın acele etmesini söyler.
Mikan, AOI’nin yanına gelerek, gitmesi gerektiğini, onun için önemli olduğunu, onu kurtaracağına söz verir ve onu burada beklemesini söyleyerek yanından ayrılır..
Mikan, Hotaru ve diğerleri ile bir araya gelir. Onlar Natsume'nin ateşiyle korunuyorlardır.
Mikan: "Neler oluyor?"
Hava dondu. Bir kar fırtınası?. Saldırı sırasında, Mikan Natsume'nin ateşine yakın değildir.
Hotaru: "Mikan dikkat!"
Mikan buz saldırısından kaçabildi, eğer isabet etseydi donacaktı .
Ruka: "Çabuk! Natsume’nin yakınına gel!”
Mikan: "Neler oluyor Hotaru?" oluyor
Hotaru:"Bu, buz Alisi"
Mikan bunun ne manaya geldiğini bilir ve inanamaz.Ama sadece “o” onlara saldırıyor olabilir.
Natsume: "Mikan, bana yardım et.Bu adamı durdurmak için senin alisini ödünç alayım . Benim ve senin alisin ile. Benim Alisim saldıran, etkisiz hale getirerek durdurmak daha iyi.”

Nobara, onların yakınına geliyor ve Nobra bir hipnoz altında. (Persona onu uzaktan kumanda ederek yönetiyor) .Ama hipnoza rağmen; Nobara gerçekten onlarla mücadele etmek istemiyor ve Personaya onlara karşı savaşmamak için ricada bulunuyor..

Mikan alisini kullanıyor ve Nobara Persona’nın etkisinden kurtuluyor.
Nobra: “Teşekkürler Mikan Alisin için. ” diyerek dışarı koşar. Onu bu şekilde görmelerini istemez Özellikle Mikan’ın. Persona sinirli…. Nabra kaçıyor. Bu iptal olan hipnozdan sonra kendine gelen Nobra.
Persona görünüyor…
Mikan: "Persona!"

ALINTIDIR... (BİRAZ KÜÇÜK ÇIKMIŞ AMA İDARE EDİN...) :')
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
Prenses
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
Prenses

Tavşan : 469

66. Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: 66. Bölüm   66. Bölüm Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 4:45 pm

ÇEviri için teşşekkürler....
.!.eLiF.!.
Alice Profesörü
Alice Profesörü
.!.eLiF.!.

Tavşan : 2233

66. Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: 66. Bölüm   66. Bölüm Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 5:47 pm

2 tane 66. boLüm waRRR
http://www.askherseyedeqer.eniyiforum.org
Fairy_Tale
Akademi Müdürü
Akademi Müdürü
Fairy_Tale

Tavşan : 3608

66. Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: 66. Bölüm   66. Bölüm Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 6:02 pm

Aynı konu var. Konu kilit canım :D
http://www.gakuenalice.forumdizini.com

66. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GAKUEN ALİCE TÜRKÇE 1.BÖLÜM&2.bölüm
» 118. bölüm
» GAKUEN ALICE 5.bölüm
» alis okulu 4.bölüm
» GAKUEN ALICE 6.BÖLÜM