♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D

+22
gakuenalice55
tarçın
red haired girl
Tußa
hotaru98
gakuen
yaz yağmuru
M * İ * K * A * N
XxXNATSUMEXxX
sezin
tatli_kiz,alice
black_angel
sena
xsakurax
.!.eLiF.!.
-numara3-
Fairy_Tale
sponge_bob
nurs_gothic
yasemin
₪Kristal KéLébék₪
m*i*k*a*n
26 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
m*i*k*a*n
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
m*i*k*a*n

Tavşan : 308

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Empty
MesajKonu: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 9:41 am

Ben başlıyım
Dün karnım çok açtı ve açlıktan öldüm sonra hammurgerciye gidip iskender kebap yedim ordandan uzayda neptüne gidip kola içtim sonra kumsalda güneşlendim sonra kalktım ve penguenleri gördüm develerin üzerinden el salladılar sonra bide uzaylılar kaçırdı beni ewe gittim ve sabaha kadar bilgisayar oynamadım sonra sabah bilgisayardan kalktım ve çok susadım öldüm sonra bi uyandım rüyamış :lol: :lol: :lol:
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 9:55 am

At at :D

Benşu an Gakuen Alice'in 2. sezonunu izliyorum.
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
m*i*k*a*n
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
m*i*k*a*n

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 9:58 am

Yarım saat önce Mikan yanımdaydı şimdi gitti :lol: :lol:
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:19 am

Natsume ile Hawaii'ye gittim :D
yasemin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
yasemin

Tavşan : 546

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:15 am

natsume benim en sevdiğim arkadaşım baloda onunhla dans ettim
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:41 am

Kuşumla yüzdüm
İskelet arkadaşım oldu
Sizi hiç sevimyorum
nurs_gothic
Moderatör
Moderatör
nurs_gothic

Tavşan : 2162

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 3:41 pm

ehe bende uzunca bi yalan atiim bakalııım :D

şimdi bir sabah kalktım ve bilgisayara oturdum sonra ellerim karıncalanmaya başladı ve dondum bilgisayara sürükleniyordum bilgisayar beni adeta içine çekmiştim sonra bir baktımki internetin taa içindeyim internet yolunu kullanarak çine iki salisede ulaştım ve tachibana higuchinin ofisine uçtum sonra bilgisayardan kendime çince yama yaparak dışarı çıktım ve tachibana higuchiye gakuen alice ile ilgili herşeyi sorup öğrendim ve ertesi gün herkese duyurabileceğini söyledi bana bende sonra onun uyumasını bekleyip bilgisayarıma geri döndüm ve evime geldim (tabi o arada gakuen alicenin oyununu bulup internetten bedavaya bizim eve gelmesi için siteye komut verdirtmiştim :böhöhöyt: ) sonra birden bütün bunların rüya olduğunu anlayıverdiiim (rüya değildi o da yalan bhöhöhöyttt ÇD :D )
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

Tavşan : 1128

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 6:38 pm

ya siz bilmiyosunuz natsume bana kesik :D :D :D sırf beni kızkandırmak için mikanı seviyomuş gibi görünüyo... ben aslında ga dan biriyim gücümde radrasyonik dalgaları ve atomları ele geçirme ve yönlendirme... mikanın uzaktan biyerlerden kuzeniyim, lunada bnm kankam :D natsumede baktı ki luna bnm kankam ,beni kıskandırmak için lunayla dolaşmaya başladı :D... ama luna da sumirenin abisine kesik... ama tabi sumirenin abisi lunayı misaki haradayla aldattığı için şu anda personadan hoşlanıyo :D lunayla ajdarın düeti çıktı çok yakında türkiyede piyasaya çıkar :D bide en büyük hobim personayla halay çekmek, ramazan bayramlarında da natsumeyle şeker toplarız :D :D haa bide ,şu reo vardı ya,o domuz gribi :D (artık daha fazla yalan uydurursam psikoterapiye başvurmam gerekicek :D )
Fairy_Tale
Akademi Müdürü
Akademi Müdürü
Fairy_Tale

Tavşan : 3608

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:52 am

Bakın Natsume var ya, o eskiden benim sevgilimdi :D Ama maalesef ayrıldık. Çünkü o Mikan'ı seviyormuş.
Ben de çantamı bavulumu alıp Uranüse gittim. Orada 32.01 yıldızlı bir tatil yıldızına gittim. Sandviç içtim, ayran yedim. Alice akademiye geri dönemyi düşünmüyorum. Ama bigün dönersem Natsume'yi hiç affetmem. Buraya gelmeden önce de Mikan'la bayağı bir vedalaştık. Yazık kız beni çok sefiyomuş, ağlaya ağlaya hal olmuş. Natsume'yle de vedalaştım. Çocuk resmen kıpkırmızı oldu. Yine de onu seviyorum... :D

(Fazla mı uçtum ne?)
http://www.gakuenalice.forumdizini.com
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:51 am

Eh biraz fazla uçtun :D

Ben Natsume ile önceden kardeştim sonra DNA testi yapıldı kardeş olmadığımız ortaya çıktı. Meğersem Ruka'yla kardeşmişiz.
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:53 am

şu anda bu konunun başından itibaren herkesin söylediği herşey kelimesi kelimesine doğruuuuu :D :D
nurs_gothic
Moderatör
Moderatör
nurs_gothic

Tavşan : 2162

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:02 am

xD süper yalan xD

aslında bende aliceyim hemde alicem diğerlerine alice vermek
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:04 am

bu da doğru :D
m*i*k*a*n
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
m*i*k*a*n

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:32 am

hayırr! aslında benim alicem herkesin yalan söylemesini sağlamak o yüzden böyle yalanlar söylüyosunuz :lol: :lol: hehe :lol: :lol:
Fairy_Tale
Akademi Müdürü
Akademi Müdürü
Fairy_Tale

Tavşan : 3608

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:50 am

C e R e N * M i K a N demiş ki:

Ben Natsume ile önceden kardeştim sonra DNA testi yapıldı kardeş olmadığımız ortaya çıktı. Meğersem Ruka'yla kardeşmişiz.

Ay şimdi gülmekten çatlicam ya biri beni durdursun. Ayh ölüyorum gülmekten şu an :böhöhöyt:
nese :böhöhöyt: Ben de bi sallayayım:

Nese işte ben akademideyken, okul müdürü Kounji bana yalvardı, "Gitme ,noooolur gitme, bak seni müdür yaparım, bütün banka hesaplarımı veriririm..." felan dedi ama ben kabul etmedim. Eee... Ne de olsa onurlu kişiliğiz yani... Sonra bir ara Mikan benden hesap sormaya geldi:
Yok efendim: "Natsume ile aranda ne var, çık aramızdan..." felan gibisinden. Ayh yani dedim banane ondan ona hesap sor felan, lakin dinlemedi.
En sonununda saç saça baş başa kavgaya girmeyelim mi? Ben bir tokat şaplattım, kızın yüzü kamyon çarpmışa döndü. Ben bunu güzel bir temizledim. Saçını felan yoldum, elim hep saç oldu. Sonra bu, ağlaya ağlaya evine gitti. :O

Yok efendim Hilal beni dövdü. E kendi başlattı dedim bende. Sonra Natsume geldi bana dedi ki: "Gel beraber Hawaii'ya tatile gidelim, 2 tane biletim var." dedi ama yine ben, ben ya işte görüyorsunuz, onurlu kişilik olduğumdan kabul etmedim. Sonra Ruka geldi, dedi konsere gidelim, Reo'nun konseri var dedi. Ama işte... Herkes benle biyere gitmek istedi... Eee insan bu kadar onurlu, gururlu olunca... :D :D

(Ya kusura bakmayın, ben biraz fazla uçuyorum. Uçarak atmayı seviyorum da. :\') )
http://www.gakuenalice.forumdizini.com
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:58 am

heeeyy natsume bana kesikti :D :D :D aslında narumide kalp kanseri ama garibim ,elalem üzülmesin die kimseye sölemiyo ,narumiden de by jinoya kuş gribi bulaştı :D
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

Tavşan : 2359

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:02 am

natsume yanımdaydı onla dans ettik onla oyunlar oynadık sonra hotaru geldi onla çok iyi arkadaş olduk mikandan daha çok meni sevdi natsüme bana aşık oldu ve dedi ki benimle çıkarmısın dedim bende dondum kaldım sonra natsume ateş gücüyle geri halime getirdi sonra natsüme beni öpüp kaçtı bunları gören mikan çok kıskandı ve natsümeye dediki ben seni seviyorum dedi natsüme ben seni sevmiyorum çirkin surat dedi mikana sonra hotaru mikana dediki ben seni sevmiyorum mikan pakize nur u (ben) seviyorum dedi vew mikan o sinirle patladı lavlar çıktı ve mikanın başını lavlar kapladı mikan eridi ve sonra yok oldu
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:08 am

[quote="Fairy_Tale"]
C e R e N * M i K a N demiş ki:

Fairy_Tale şöle demiş: (alıntı olmadı napiyim)
Ay şimdi gülmekten çatlicam ya biri beni durdursun. Ayh ölüyorum gülmekten şu an :böhöhöyt:

benziyoruz ama yalan mı?? :D Haha ha sen fazla uçma bence sağlığa zararlı :D :D

benim atmaca yalanım: Şu Antalya'da açılan ve büyük açılışa bütün yabancı ünlülerin geldiği büyük otelde ben de vardım hatta şu an ordayım. :D
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:46 pm

ceren mikan sen bana mı demiştin uçtun diye :hmm:
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:59 pm

o ceren mikan değil, sadece ceren diyebilirsin :D
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 1:01 pm

tamam
.!.eLiF.!.
Alice Profesörü
Alice Profesörü
.!.eLiF.!.

Tavşan : 2233

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:24 am

oooo siz nediosnz gecen gn yoLda natsume& mikanı gördüm ewlenmeii düsünüolarmıs
hatta daveyiyemi bile werdiLerr :D
bakın davetiyelerine :D :mlk:
herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Sultansadikdavetiyei
http://www.askherseyedeqer.eniyiforum.org
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:55 am

ay ben japonyayaya gittim mikanla tanıştım lunayı çok seviyormuş lunada onu hotaruyu ve natsume hiç sevmiyormuş mikan bide luna mikanı luna ve natsumenin evlendiği için onu çağırmışlar bende gittim tabi mikanda gitti ama mikan çok iğrenç giyinmişti
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:00 pm

hahhahhhhh nası yaptın eliff süperr olmuşş yhaaa :D:D XDXD

ama bnim sölediklerime inanamazsınız! bn önceden kendimi natsume ile kardeş sanıodum, DNA testi yaptık, meğersem Ruka ile kardeşmişiz!!!
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:01 pm

hhahah çok komik
ben gerçekte personaymışım izumniyi ben öldürmüşüm ve sıra mikan ve natsumede hahah

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» :hop: hadi herkez kafiyeli şarkı yapsın :hop:
» Herkez Bunu Yüklesiin
» Sınavdan inanılmaz kötü bir not aldığınızda bahaneniz ne olur?