♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D

+22
gakuenalice55
tarçın
red haired girl
Tußa
hotaru98
gakuen
yaz yağmuru
M * İ * K * A * N
XxXNATSUMEXxX
sezin
tatli_kiz,alice
black_angel
sena
xsakurax
.!.eLiF.!.
-numara3-
Fairy_Tale
sponge_bob
nurs_gothic
yasemin
₪Kristal KéLébék₪
m*i*k*a*n
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 8:05 pm

tatli_kiz,alice demiş ki:
cerencim bence bu pek de yalan sayılmaz gerçekten pozitif bir elektriğin var :Dvoltajın yüksek yaff :)

teşekkürler canım sende ölesin :D

:D yabi de söz açılmışken benim adım aslında fadik :D bi de ben o kadar üzgün ve mutsuz bi yapıya sahibimki herkes bnden neffret edioo
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

Tavşan : 2359

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 8:31 am

ben ve natsume birlikte uyuyorduk sonra mikan geldi ve natsume git burdan dedi mikana mikanda gitme di ve mikana ateş gücüyle saldırdı bende natsume natsume dedim sonra hotaru geldi ve mikana çok kötü vurdu ve sonra ikiside gitti sonra natsumeyle ben birbirimize sarıldık ve uyuduk
XxXNATSUMEXxX
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
XxXNATSUMEXxX

Tavşan : 811

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 5:31 pm

itiraf ediyorum.Michael Jackson ölmedi.ben onun kaçırdım.öldü süsü verdirttirdim.şu anda birlikte çay işiyorum.2 saat öncede su savaşı yaptık.çook eğlenceliydi.ona burdan bir villa aldım.şimdi orda yaşıyor.dün gece onunla birlikte uyuduk.çok eğlendim.
http://www.handebecer.azbuz.com/
Fairy_Tale
Akademi Müdürü
Akademi Müdürü
Fairy_Tale

Tavşan : 3608

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 1:46 pm

Yok artık... Ay okurken bile cinnete geldim resmen koptum şu an yhaa... :böhöhöyt:

Hii... Kapıyı bi açtım ki, o da ne? Yıka & Izumi gelmiş. "Ne war, nie geldiniz kardeşim?!?" dedim. Yaptığım iyilikler için teşekkür etmeye gelmişler. Hani onları ve kızlarını meshur ettik ya. "Siteni 10.000 $'ya satın almak istiyoruz" dediler. ben de "Yok ya senin teyzen güzel mi?" dedim. "50.000 $ olsun..." dediler. "De yürüyün gidin be, burada satılın ne web sitesi, ne de üyeler var." dedim. 2 tane de terlik fırlattım. Birisi Izumi'nin gözüne geldi. Sonra da bana "Sen görürsün. O siteyi zorla da olsa alcaz..." deidler. "Cehennemin dibinin dibine kadar yolunuz var. Be yürüyün gedin!... " dedim. Bidaha da gelemediler...
(Elim koptu yaf) :böhöhöyt:
http://www.gakuenalice.forumdizini.com
XxXNATSUMEXxX
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
XxXNATSUMEXxX

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 1:47 pm

mcihal bana 99999999999999999999999999999999999£ para bıraktı.artık çook zenginim
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

Tavşan : 1128

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 1:03 am

Fairy_Tale demiş ki:
Yok artık... Ay okurken bile cinnete geldim resmen koptum şu an yhaa... :böhöhöyt:

Hii... Kapıyı bi açtım ki, o da ne? Yıka & Izumi gelmiş. "Ne war, nie geldiniz kardeşim?!?" dedim. Yaptığım iyilikler için teşekkür etmeye gelmişler. Hani onları ve kızlarını meshur ettik ya. "Siteni 10.000 $'ya satın almak istiyoruz" dediler. ben de "Yok ya senin teyzen güzel mi?" dedim. "50.000 $ olsun..." dediler. "De yürüyün gidin be, burada satılın ne web sitesi, ne de üyeler var." dedim. 2 tane de terlik fırlattım. Birisi Izumi'nin gözüne geldi. Sonra da bana "Sen görürsün. O siteyi zorla da olsa alcaz..." deidler. "Cehennemin dibinin dibine kadar yolunuz var. Be yürüyün gedin!... " dedim. Bidaha da gelemediler...
(Elim koptu yaf) :böhöhöyt:
senin ellerin koptu ama bende burda gülmekten koptum :D :D geberdim resmen yaaaaa :D :D ayyhh hala yazamıom, zor yazıyorum gülmekten ehehehehheeee :D
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 7:57 am

:D:D:D:D :D Kesinlikle :D

Ya şaka maka bize geçen gün Natsume geldi. Bana japonca bişeyler söledi :D bende wat dedin gülüm??? dediim... Sonra Ruka geldi onun sölediklerini tercüme etti bana ne demiş bilio musunz:: "Bundan böle sen benim BACIMSIN!" dedi. Bende "Sen bana benzemiyosun bence sen benim gardaşım değilsin dedim. O da "O zaman DENEA testi yapalım dedi. Bende taam dedim. Gittik doktora. Doktxor: "Hayır, sen onun kardeşi değilsin, sen Rukanın kardeşisinnn dedi. :D:D
XxXNATSUMEXxX
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
XxXNATSUMEXxX

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 9:32 am

artık açıklamnın vakti gelid arkadaşlar michael ölmedi ben onun ta kendisiyim.kaçıp saklandım.türkiyeye geldim.yani ben michael jacksonum. :dayi:
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:50 pm

:D :D :D ben anlamıştım zaten :D :D yaa siz natsumenin neresini seviyosunuz :D o bizim mahallede yaşıyo yaa görmeniz lazım böyle sivri topuklar felan giyiyo, hele natsumenin en manyağı olduğu şarkıcı ankaralı namık :D sürekli ankaralı namık dinler :D mahalledeki bebelere balon felan dağıtır :D acaip kırodur yani :D
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 7:41 pm

Noel Dayı gibi bişey mi :D

arkadaşlar ben aslında çirkin bi cadıyım. Ve sizden neffret ediyorum ıyy iğrençsiniz :D
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:31 pm

:D :D :D benim itirafımda şu: (arkadan türk filmlerinin dramatik müziği eşliğinde) Lunanın Anası Benimmm!!!! ben taşıdım onu 9 ay karnımda!!! karnımdada bi yerinde duramıyodu, bu seferde baarsaklarımın yaşam süresini kısıtlamaya çalışıyodu p*slikk :D :D
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:33 pm

haha çok komilsin yaa :dayi:
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:34 pm

şimdi bu bi yalanmıydı gerçekmi :dayi:
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:35 pm

bence yalan
benim itirafım
ben lunayı ilk gördüğümde çok sevmiştim sonra siz olayları anlatınca sevmemeye başladım
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:37 pm

canım benim burası yalanların söylendiği yer ve daha deminki soruma yalan diyerek bana komik olmadıımı söyledin , ne kadar da açık sözlüsün bakıyorumda :evil:
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 8:41 pm

şey pardon yanlış anlamışım çok çok özür dilerim kendimi sana nasıl affettire bilirim
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 7:24 am

sponge_bob demiş ki:
canım benim burası yalanların söylendiği yer ve daha deminki soruma yalan diyerek bana komik olmadıımı söyledin , ne kadar da açık sözlüsün bakıyorumda :evil:

çelişkili konuşuyor mu demek istedin ezgi?
M * İ * K * A * N
Tek Yıldızlı Öğrenci
Tek Yıldızlı Öğrenci
M * İ * K * A * N

Tavşan : 282

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:23 am

arkadaşlar konuya dönelim
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:28 am

ya konu işte yalanını söyle selin.
M * İ * K * A * N
Tek Yıldızlı Öğrenci
Tek Yıldızlı Öğrenci
M * İ * K * A * N

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:33 am

ya bn onlara diyorum konuya dönün diye yalanım da
senin ismin merve
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:40 am

E doğru bu yalan söliceksin.
M * İ * K * A * N
Tek Yıldızlı Öğrenci
Tek Yıldızlı Öğrenci
M * İ * K * A * N

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:11 am

alice academisi bok gibi kokuyo
XxXNATSUMEXxX
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
XxXNATSUMEXxX

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 11:49 am

biraz fazla argo olmuş ;)

benim gerçek babam Michael Jacksondur ben onun 4. çocuğuyum. :D
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 12:03 pm

ben hiçbirinizi sevmiyorum nefret ediyorum
yaz yağmuru
Yıldızsız
Yıldızsız
yaz yağmuru

Tavşan : 89

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 1:53 pm

dinazorlar yaşıyo
http://www.smf123.net/s1/gmztopuz

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» :hop: hadi herkez kafiyeli şarkı yapsın :hop:
» Herkez Bunu Yüklesiin
» Sınavdan inanılmaz kötü bir not aldığınızda bahaneniz ne olur?