♥ | Gakuen Alice Fan Club © 2009 | ♥
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Türkiye'nin İlk ve Tek Gakuen Alice Fan Sitesine Hoşgeldin!
Forumu ve mesajları görebilmek için üye ol ya da giriş yap.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D

+22
gakuenalice55
tarçın
red haired girl
Tußa
hotaru98
gakuen
yaz yağmuru
M * İ * K * A * N
XxXNATSUMEXxX
sezin
tatli_kiz,alice
black_angel
sena
xsakurax
.!.eLiF.!.
-numara3-
Fairy_Tale
sponge_bob
nurs_gothic
yasemin
₪Kristal KéLébék₪
m*i*k*a*n
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:36 pm

:D

bn aslında YOĞUM!!!
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

Tavşan : 2789

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:12 pm

ben mikanın yerine geçtim anime karakteri oldum mikanda benim yerime geçti
http://aliceakademisi.yetkinforum.com/forum.htm
sena
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
sena

Tavşan : 1493

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 9:16 pm

aaaa ewt bende japonyaya gittim sonra gakuen alice'nin çizimlerine bakarken birden çizimlerden biri beni içeri çekti ondan sonra bi baktım ki 3. sezondayım (yanlız ben bi yerden duydum daha 2. sezon diye bişey bile yokmuş)neyse 3. sezonda olduğum için her şey ya bulanık yada benbeyaz bi sayfa ama neyse sonra natsume 1. sezondan çıkıyo ruka'yla beraben sonra natsume beni kurtarıyo sonra tam natsume bana alice taşını vericektiki rukayı gördü o bana alice taşını veriyodu sonra ben bi tunruva düzenlidim kim kazanırsa o bana bende ona alice taşımı verecekmişiz neyse tunruva berabere kaldı sonra ben içimden bi ses mikanla hotarunun natsumey le rukayı aradıkları hissine kapıldım (halbuki doruydu bu hissim)neyse sonra ben onları bi şekilde kandırıp 1. sezona geri yolladım (düşünün yani natsume ve ruka benim için kavga ediyo aslında kavga demiyelimde biz buna hııımmmmmm şey kontrollu kavga diyelim :) )

aaayyyhhh of be kısa bişey yazalım dedik yarım satimizi aldıya neyse yazarken eylendim bu arada sizinkileride bekliyorum haa yani bu kadar yazmayada anlarsınız işte ii neyse çok yazdım parmaklarım koptu yani neyse bakın sizinkileri bekliyorum :D
http://www.shippuuden-animeci.yetkinforum.com
black_angel
Yıldızsız
Yıldızsız
black_angel

Tavşan : 22

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:11 pm

ben büyük bir gerçeği itiraf ediyim :D
benim asıl adım Alicia ve alice akademisindeki tsubasaya aşık olunca napıcağımı bilemedim zaten benim de değişik bir alicem oduğu için o saniyede müdürü emrim altına aldım ve akademiye girdim. rukayla natsumeyi kandırıp vakaletlerini anneme aldırdım :D( yani kardeşim oldular :D) sonra misakiyi başka bir boyuta ışınladım(muhahaha :böhöhöyt: ) Tsubasayla birbirimizi zaten çocukluktan beri seviyoduk biri alice'yle onu misakiye aşık etmiş bende hemen bu etkiyi kaldırdım sonra Tsubasa bana dediki : Aşkım kalbim senindir :cnm: sonra mikanla natsumeyi hotaruylada rukayı nişanladım 3lü düğün yaptık sonra kocaman üç firmayı satın alıp çiftler olarak yerleştik gül gibi geçinip gidiyoz şu anda mikanatsu çiftinin 10, hotaruka çiftinin de 10 çocuğu var. TsubasAlicia çiftinin yani bizim 5 çocuk var ama biz 20 ye tamamlamayı düşünüyoruz XD
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 4:20 pm

ha ha ha ayyyyyyyy hiç güleceğim yoktu 5 ten 20 ye tamamlayacan ha onları doğuracam derken ölürsün zaten
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

Tavşan : 1467

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 6:07 pm

Bence de walla siz bu gidişle futbol takımı kurup maç yaparsınız :D
xsakurax
Moderatör
Moderatör
xsakurax

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 6:17 pm

ha ha ha çok komiksin gerçekten 3 tane rakip takım olur artık
sena
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
sena

Tavşan : 1493

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 6:40 pm

aynen katılıyorummmmmmm XD
http://www.shippuuden-animeci.yetkinforum.com
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:25 pm

siz futbol konusunda artık brezilyayı bile geçersiniz :D
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

Tavşan : 2359

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:18 am

ben lunayım ve mikanı öldürecem natsumede benim olacak tabi rucada ve hotaruda hahah ve size gelecek sıra persona benim babam oluyor bende onun gibi çok kurnaz ve güçlüyümdür hahaha
sezin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
sezin

Tavşan : 813

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:24 am

gerçekten bencede çok komikti ben baya bi uçucam ama işte benimki

bilgisayarda gezinirken gakuen alicenin 1 den 99.suna kadar sezonunu gördüm hiçte şaşırmadım çünkü bendwe 1 den 5000. swezona kadar var ve hepsin izledim. 5001. sezonunun tamamınıda yarın annemle beraber cd , ciden alıcaz :D

ben galiba çok aşırı uçtum :böhöhöyt:
http://gakuenalice.forumr.biz
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:29 am

ya geçen gün japonyaya gittim ölesine işte yine bizim çocuklar tehlikede persona yanlarında aldım personayı karşıma konuşum bu çocukları bi daha tehlikeli işlere sokma dedim persona da tamam siz nasıl isterseniz şu andan itibaren onları serbest bırakıorum dedi işte ordan çocuklar üstüme atladı falan nasıl teşekkür edebiliriz die sordular ben de bütün hikayeyi anlatarak dedim tabi ki bunlar bir anlatmaya başladılar neler neler oluyo görseniz dudağınız uçuklar yani hele natsumenin anlattıkları diz boyu :D
sezin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
sezin

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:36 am

sende uçmuşsun natsume aslında bir robotmuş çünkü natsumenin kıyafetinin bi bölümünde fermuar olduğunu gördüm tabi kıyafetinin değildi bi çektim çocuğun yüzü müzü gitti meyer bi robotmuş görüntüsüde kumaşmış aslında :O :D
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:43 am

aslında natsume el robotuymuş mutfaktan kaçmış bak şu japonlara yaf neler neler yapıyorlar :D
sezin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
sezin

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:47 am

heehehe :böhöhöyt: bu komikti sonta mutfaktakiler onu bulmasın diye kendine kumaş yapmış üstüne takmış alice okuluna girip tavaların altlarını yakması için verilmiş ateş gücünüde alicesi olarak kullanmış :D

En son sezin tarafından Ptsi Tem. 13, 2009 11:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:49 am

:böhöhöyt: mikan bi robota aşık şok şok şok :D
sezin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
sezin

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:52 am

mikanda robot olduğunu görünce onu terk etmiş rukaya aşık olmuş :hmm: bu gittikçe komikleşiyor ve kötüleşiyor :böhöhöyt: :')
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:54 am

şimdi bi de personanın kahkahası gelse tam olucak yani yafff :D
sezin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
sezin

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 5:18 pm

evet sonra persona ortaya çıkar ve o ilk önce mikana bakar ve mikanın saçındakinin peruk olduğunu öğrenip başından çıkarır mikanın kel olduğunu herkes öğrenir ve mikan koşup ağlayarak kaçar akademiden dışarı çıkar ve akademiye saçı uzqayınca geleceğini söler ruka mikannn diye bağırır sonra persona size çok acayip bi haberim var der vede arkasından bir fermuar çeker ve derki. aslında bne konuşan bi tavşanım der ve güler bir tavşandıor gerçektende hemde pempe sonra ruka bayılır hotoruda rukanın üstüne bayılır :böhöhöyt: :') :D bu çok komik ve acayp olmaya başladııı :böhöhöyt:
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 5:59 pm

bugün ben japonyaya gittim herzamankigibi ve orda mikanı gördüm ve imzasını altım herkez çok kıskandı ve mikan bana herşeyini verdi mikanla çok iyi arkadaş olduk onla oyunlar oynadık ve alice acedemisine gittim mehersem bende aliceliymişim alicemde bütün aliceler varmı bay jun beni çok sevdi ve bende alice okulunda kalmaya karar verdim tabi bay jun beni çok sevdiği için hergün mahazalara gidebiliyordum ve hemen alice müdürü oldum sonra canım eve gitmek istedi bende gittim sonra annem nerelerdesin dedi anne dedim ve onu kokladım mehersem annemde aliceliymiş
₪Kristal KéLébék₪
Süper Moderatör
Süper Moderatör
₪Kristal KéLébék₪

Tavşan : 4663

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 6:32 pm

bndeee insanları neşelendirme alicine sahipmişim yani bişey sölediğimde üzgün insanlar hemencicik gülüp neşeleniyolarmış...
http://www.rock-forever.yetkinforum.com
tatli_kiz,alice
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci
tatli_kiz,alice

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 8:13 pm

cerencim bence bu pek de yalan sayılmaz gerçekten pozitif bir elektriğin var :Dvoltajın yüksek yaff :)
-numara3-
Buraya Kadar,Banlandın!
Buraya Kadar,Banlandın!

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 8:46 am

benimde alicem bütün aliceler varmış oh negüzel bide ben alice müdürüyüm mikan natsume vs. kişilerde benim kölem hahaha
sezin
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?
sezin

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:23 pm

dün sabah uyandım kapı çalındı gittim kapıyı açtım natsume mikan ruka hotaru gelmiş oyun parkına gidiyolarmış beni çağırıyorla bende giyindim onlarla oyun parkına gittik oynadık eğlendik sonra akşam eve geldik o geced bizde kaldılar :D
sponge_bob
3 Yıldızlı Öğrenci
3 Yıldızlı Öğrenci

Tavşan : 1128

MesajKonu: Geri: herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D   herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 7:26 pm

.!.eLiF.!. demiş ki:
oooo siz nediosnz gecen gn yoLda natsume& mikanı gördüm ewlenmeii düsünüolarmıs
hatta daveyiyemi bile werdiLerr :D
bakın davetiyelerine :D :mlk:
herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D - Sayfa 2 Sultansadikdavetiyei

harikasin elifff yaaa nasi yaptiiinnn manyakk sprr olmusss koptummmm :D :D :D
aslinda persone ole dogma buyume gakuen alice li deel, kucukken bisim mahalledeydi tabi mahallenin kralida bendim, kimse almazdi garibimi oyuna hep dislarlardi :D o yuzden ben bu academiye geldiimden beri benden cekinir,tirsar haylaz :D bi ara natsuya zarar vermeye calisiodu, kulaini cektim keratanin :D ""bidaa yapicanmi boyle seyler, erkek adam bolemi yapar"" die kizdim. ""taam ezgi abla bidaa yapmicam iki gozum onume aksinki"" dedi, ogun bugundur herkes rahat :D

herkez inanılmaz yalanlar söylesin hadi içeri :D
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» :hop: hadi herkez kafiyeli şarkı yapsın :hop:
» Herkez Bunu Yüklesiin
» Sınavdan inanılmaz kötü bir not aldığınızda bahaneniz ne olur?